Навчальні заклади Світловодської МТГ переходять на дистанційну форму навчання

  • 3469

Сьогодні, дев’ятнадцятого лютого міський голова Андрій Маліцький провів позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання розблокування роботи управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради. В засіданні взяла участь новопризначений начальник управління освіти Ольга Меркулова, яка зазначила, що на сьогоднішній день робота управління освіти блокована через відсутність працівників управління на своїх робочих місцях. Питання харчування дітей не можливо вирішити через відсутність працівників бухгалтерії.

Також, питання забезпечення харчування закладів освіти Світловодської МТГ знаходиться під загрозою з причини неукладання Договору з ФОП Головко, який на початку місяця був визначений переможцем аукціону в сфері забезпечення харчуванням світловодських освітніх закладів. На сьогодні відсутній зворотній зв’язок з даним підприємцем. На засіданні було прийнято рішення здійснити комісійний виїзд на юридичну адресу ФОП Головко.

Начальник Світловодського міського управління Держпродспоживслужби Тетяна Кривошея зауважила що відсутність харчування може погіршити санітарно-епідеміологічну ситуацію в закладах освіти.

Враховуючи гостру ситуацію в управлінні освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради, членами комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення запровадити в загальноосвітніх закладах дистанційне навчання з 22 лютого 2021 року до поліпшення стану харчування здобувачами освіти.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю