У Світловодській МТГ відзначили День Українського добровольця

  • 1241

Сьогодні в Україні відзначається День Українського добровольця. Це свято було установлено у 2017 році постановою Верховної Ради. Датою свята обрали 14 березня, адже цього дня у 2014 році 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану зібрались для формування добровольчого батальйону.
Героїчні подвиги учасників добровольчих батальйонів відзначили і в Світловодську. Урочистий мітинг за участі представників міської влади, учасників АТО та ООС, представників депутатського корпусу та громади міста відбувся на набережній Світловодська, біля пам’ятного знаку встановленого Борцям за волю та незалежність України.
Зі словами вдячності та щирої поваги до громади звернулися Світловодський міський голова Андрій Маліцький та старший лейтенант Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, заступник військового комісара Роман Чемадура.
Традиційно поклали квіти до меморіалу та вшанували хвилиною мовчання  загиблих героїв, які поклали своє життя за збереження суверенітету та незалежності України.


Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю