У Світловодській МТГ відбулись проводи зими.

  • 1222

Масниця, або Колодій – широко відоме з давніх-давен свято. Асоціюється воно із завершенням холодів і настанням тепла. Свято Масниця не має сталої дати відзначання. Вона змінюється, залежно від початку Великого посту. Так, Масниця розпочинається за тиждень до нього й святкується впродовж усього тижня.
Сьогодні, чотирнадцятого березня у Світловодській МТГ на центральній площі міста Світловодськ відбулися проводи зими. Святкова театралізована програма за участі хореографічних колективів Світловодського міського палацу культури розважала громаду міста під час святкового дійства, тематичні конкурси з цінними призами від спонсорів заходу, спортивні естафети від КДЮСШ №1 та ПТУ №5, атракціони для дітей, фестиваль вуличної кухні – всі ці заходи були створені для популяризації культурного розвитку громади, аби зберегти традиції, які передаються з покоління в покоління.
Світловодські майстрині представили свої вироби на ярмарку декоративно-прикладного та образотворчо-ужиткового мистецтва. Виїзна торгівля була дуже різноманітна, починаючи від сувенірної продукції та закінчуючи яскравими першоцвітами.
З вітальним словом до громади міста звернувся Світловодський міський голова Андрій Маліцький, який у своїй промові наголосив на тому, що Світловодська міська територіальна громада тільки почала свій шлях, але попереду чекають здобутки в частині реформ та реорганізацій, які підуть на користь громаді.


Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю