Вакантна посада головного спеціаліста відділу з благоустрою та експлуатації комунального майна УЖКГ

  • 473

«Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу з благоустрою та експлуатації комунального майна.

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра технічного спрямування, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

 

До заяви про участь у конкурсі додаються  документи:

 

  • заповнена особова картка (форма П-2ДС зразка 1995року ) з відповідними додатками; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»,

  • копії паспорта (військового квитка за наявності);

  • копію довідки про ідентифікаційний номер,

  • дві фотокартки розміром 4*6 см.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит та проходять співбесіду.

 

Документи на участь у конкурсі  подаються до конкурсної комісії приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: Кіровоградська область, м.Світловодськ, вул.Героїв України, 4, ІІІ-й поверх, управління житлово-комунального господарства. 

Дата, час та місце проведення конкурсу будуть повідомлятися додатково.

 

Телефон для довідок: 7-22-99; 7-28-63

 

Начальник управління                                                     Самоляк В.А.