У Світловодську планують облаштувати «безпечні» пішохідні переходи

  • 806

Тридцятого березня Світловодський міський голова Андрій Маліцький провів нараду з представниками Олександрійської компанії ТОВ «ЕКО-БІО-ТЕХ», яка надає послуги з забезпечення та встановлення електротехнічного обладнання для освітлення вулиць та пішохідних переходів. Метою даної зустрічі стала модернізація пішохідних переходів на території Світловодська, а саме встановлення світлодіодних дорожніх знаків та приборів освітлення для убезпечення громадян від дорожньо-транспортних пригод.

Основною причиною ДТП є перенасичення дублюючими дорожніми знаками автомагістралей, що притупляє увагу водіїв при довготривалому перебуванню за кермом та погана видимість за певних погодних умов. Під час настання сутінків, в нічний час та в період туману водіям тяжко помітити пішоходів, а інколи і сам пішохідний перехід, не дивлячись на наявність дорожніх знаків.

В таких умовах оптимальним рішенням для забезпечення безпеки руху пішоходів є облаштування  пішохідних переходів ЛЕД (світлодіодними) знаками. Перевага таких знаків полягає в тому, що інформація, яка відображається на них відмінно сприймається  оком, незалежно від часу доби, або мінливої погоди. Постійно працюючий  режим роботи ЛЕД знаків завжди привертає увагу контрастністю і яскравістю зображення у сонячний день чи туман.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю