На території Світловодської МТГ триває посилення карантинних умов

  • 1868

Шістнадцятого квітня за головування Світловодського міського голови Андрія Маліцького відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання посилення заходів  контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів  на території Світловодської міської територіальної  громади, враховуючи підвищенням поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 Членами міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка була скликана з причин значного зростання рівня захворюваності серед громадян на COVID-19 та ГРВІ на території Світловодської міської територіальної громади, було прийняте рішення про продовження дистанційної форми навчання, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, та з невідповідності температурних режимів закладів освіти.

На сьогодні статистика захворювання на коронавірусну хворобу погіршується. З 12.04.2021 року – по 15.04.2021 року відправлено 108 ПЛР тестів,  з них 17 підтверджених  випадків.  Додатково, сьогодні (16.04.2021 року) відправлено 45 ПЛР –тестів (результати дослідження очікуються). На цьому тижні, нажаль були й летальні випадки, померло 2 людей. В закладах освіти серед працівників та учнів збільшуються випадки захворювання на коронавірусну хворобу та ГРВІ - 9 випадків (7 – працівників , 3 - дітей).

В Кіровоградській області існує перевантаженість ліжок в інфекційних відділеннях, існують черги на лікування, здійснюється  відправка пацієнтів до Знам’янки.  Ближчим часом очікується відповідь від Міністерства охорони здоров’я про створення госпітальної бази у місті Світловодську.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю