Засідання комісії з ТЕБ та НС 29.04.2021 р., м. Світловодськ

  • 539

ПРОТОКОЛ № 15 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

          У четвер, 29 квітня, під головуванням Світловодського міського голови Андрія Маліцького, відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

          Начальник управління охорони здоров’я  Євгеній Яковенко поінформував присутніх про ситуацію в Світловодській міській територіальній громаді  щодо захворювання на корона вірусну хворобу. За словами доповідача, статистика  не покращується.  За минулий  тиждень - 56 підтверджених  випадків , за останніх 4 дні (станом на 29.04.21) - 12 підтверджених  випадків, та відправлено на дослідження ще 74 ПЛР –тестів.   Як прогнозують лікарі, за результатами, кількість підтверджених випадків може бути на рівні з минулим тижнем.

                    Відповідальний секретар міської комісії ТЕБ та НС Тетяна Степура ознайомила із змістом Постанови   КМУ від 21 квітня 2021 року № 405 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України", відповідно до якої  дію адаптивного карантину продовжено на свій території України до 30 червня 2021 року, та продовжено режим надзвичайної ситуації.  На території Світловодської міської територіальної громади  також продовжується «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки  із запровадженням посилених заходів контролю за  дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів.

          В результаті обговорення, винесли рішення, зокрема, рекомендували продовжити дистанційну форму навчання в закладах  середньої  та позашкільної освіти до 07.05.2021р., спортивні масові заходи проводити на відкритому повітрі до 30.06.2021 р.

          Особливу увагу слід приділити власній безпеці під час релігійних свят, що наближаються. Рекомендовано представникам усіх релігійних організацій та церков:

-  обмежити проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій в культових будівлях, а також перебування громадян у таких будівлях . За технічної можливості використовувати електронні засоби комунікації;

-  встановити обмеження на здійснення обрядів, що передбачають фізичний контакт (наприклад поцілунки святинь );

 - поінформувати прихожан  напередодні Великодня, а також при вході до храмів щодо формату святкування .

  Людям похилого віку та тим, хто має хронічні захворювання, від відвідування церков і храмів  краще утриматись .

          Міський голова Андрій Маліцький  вкотре закликав громаду відповідально ставитись до карантинних обмежень, дотримуватись загальних правил безпеки під час епідемій.

Начальник  відділу з внутрішньої

політики та зв’язків з громадськістю

В. Атамась