Всеукраїнський проєкт «Колискова від тата»

  • 280

Нещодавно до Світловодського міського голови Андрія Маліцького завітав учасник Всеукраїнського проєкту «Колискова від тата» Костянтин Мішуков.

«Колискова від тата» - це альбом колискових, заспіваних чоловіками. Тут є пісні світлі й серйозні, веселі  й замріяні, які створюють  затишний спокійний настрій, які розповідають малюкові про прекрасне, про любов, про мужність,  честь й красу. До альбому «Колискова від тата»  увійшли 22 пісні, авторські та народні. Заспівали їх музиканти й актори, серед них Піккардійська Терція, Олександр Ярмола (Гайдамаки), Тарас Компаніченко, Брати Капранови, Едуард Драч, Євген Їжак Романенко (ТаRuta), Віктор Янцо (Rock H), Олексій Шманьов (ENRTY),  Микола Доляк (Очеретяний кіт), Дмитро Оленич, актори Сергій Файфура, Володимир Збаразький, Василь Звєрєв, Данило Сирих та інші.

Даний проект реалізовано у 2018-2019 рр. за підтримки Міністерства Культури України.
Метою зустрічі Андрія Маліцького та Костянтина Мішукова стала популяризація соціального проєкту «Колискова від тата» на теренах Світловодської міської територіальної громади. Для освітніх закладів Світловодської МТГ пан Костянтин подарував примірники співаників з текстами пісень, які увійшли до альбому «Колискова від тата».