Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Світловодську відзначили День перепоховання Кобзаря

Дата: 21.05.2021 14:11
Кількість переглядів: 1641

Сьогодні, двадцять першого травня Всеукраїнська спільнота відзначає чергову річницю перепоховання Тараса Шевченка. Тарас Шевченко – символ непоборності України. Кобзар, чиїми рядками починається та завершується кожен урочистий захід на теренах нашої країни. Його гімн, є символом сили та віри, яка надихає кожного українця.

В парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка зібралася громада міста, аби урочистим мітингом вшанувати пам’ять та покласти квіти до погруддя безсмертного Кобзаря.

Керуюча справами виконкому Світловодської міської ради Тетяна Головачова висловила подяку за жест волевиявлення громадян, які взяли участь в мітингу та вшанували пам’ять великого українського діяча, митця та поета Тараса Григоровича Шевченка.Фото без опису

 

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю



« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь