У Світловодську стартує Чемпіонат України серед юнаків а дівчат 2004-2006 років народження з пішохідного та велосипедного туризму.

  • 384

 

Шостого липня у Світловодську стартує Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2004-2006 років народження з пішохідного та велосипедного туризму. Змагання проводяться за підтримки Світловодського міського голови Андрія Маліцького, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді спільно з комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та Федерацією спортивного туризму України за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної ради.

Наметове містечко учасників змагань розташоване на території Світловодської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів №2. Змагання проводитимуться в Світловодському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка. В змаганнях беруть участь 32 команди з різних куточків України, які будуть змагатися на дистанціях 4-го класу.

Програма Чемпіонату:

«Смуга перешкод» (командні змагання);

«Крос-похід» (командні змагання).

Чемпіонату з велосипедного туризму - на дистанціях:

«Комплексна дистанція» (дистанції «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал», «Велокрос», особисто-командні змагання);

«Велоралі» (командні змагання).

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю