ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

  • 1065

22 вересня, згідно Указу Президента України, з 2001 року в нашій державі відзначається свято – День партизанської слави. З метою вшанування героїчного подвигу незламних і нескорених земляків (партизан та підпільників періоду Другої світової війни) місцевою владою й аматорами Світловодського міського палацу культури було заплановано проведення мітингу біля пам’ятного знаку “Вічний вогонь”. Однак через несприятливі погодні умови урочистість було скасовано.

Проте, відаючи данину шани, цього дня, від імені міського голови Андрія Маліцького, виконавчого комітету та депутатського корпусу Світловодської міської ради відбулось покладання квітів до пам’ятних місць разом з представниками ради ветеранів України. Слово для виступу було надано голові осередку спілки офіцерів Світловодщини Володимиру Корв’якову та члену ради ветеранів України Юрію Лукинському, які акцентували увагу на минулих часах лихоліття та закликали, щоб пам’ять про подвиг наших хоробрих пращурів і ті буремні воєнні роки не згасала ніколи. А також звернулись до представників влади з проханням запрошувати їх до шкіл на виховні години задля просвітницької діяльності серед підростаючого покоління, уникнення перекручування історичних фактів.     

Після імпровізованого мітингу учасники заходу традиційно відвідали меморіальні дошки народних месників і родину нашого визначного партизана, Героя Радянського Союзу, полковника Андрія Цимбала. Подарували квіти його синові Андрію разом з дружиною Людмилою (до речі День народження сина Андрія Калиновича Цимбала – Андрія Андрійовича Цимбала тісно пов’язаний з визвольною діяльністю батька та, як дарунок за його звитяжність і мужність, припав на 9 травня 1945 року – День перемоги).

 

Відділ з внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю