Чи можна використовувати без дозволів працю іноземців, які постійно проживають в Україні?

  • 57

Законом України “Про зайнятість населення” встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволів, що видаються регіональним центром зайнятості.

У той же час частиною 6 статті 42 вказаного Закону визначені категорії іноземців, працевлаштування яких здійснюється без передбаченого дозволу. До них, зокрема, належать іноземці, які постійно проживають в Україні (мають дозвіл на імміграцію в Україну).

Дозвіл на імміграцію в Україну надається органами Державної міграційної служби України. Ознайомитись з правила отримання такого дозволу можна на вебсайті міграційної служби.

 

Детальніше за посиланням:

https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumentuvannya-inozemcziv/oformlennya-dozvolu-na-immigracziyu.html

 

Директор Світловодської міськрайонної філії

Кіровоградського обласного центру зайнятості     

Олександр СИРОМЯТНОВ