У Кропивницькому відкрито "Експертного центру" та сучасну агролабораторію

  • 130

На базі Центральноукраїнського національного технічного університету у Кропивницькому, відкрито Експертний центр та лабораторію інноваційних технологій у сільському господарстві.

Це відкриття дає змогу співпрацювати з стейкхолдерами із метою впровадження інноваційних технологій. Одне з завдань лабораторії та Експертного центру – виконання наукових досліджень (які мають відношення до інноваційних технологій у сільськогосподарському виробництві) для сільськогосподарських підприємств. Крім цього, на базі центру здійснюватиметься підготовка спеціалістів.

Підприємства зможуть звертатися до центру із питаннями, які стосуються, перш за все, сільськогосподарського виробництва та впровадження на підприємствах наукових розробок. Зокрема, це можуть бути дослідження з метою вдосконалення технологій вирощування с/г культур, способів обробітку ґрунту за ресурсозберігаючими технологіями, вибору гібридів чи сортів та інше. Аналітичне обстеження ґрунтів та культур (наприклад, визначення вмісту елементів живлення в ґрунті та у рослинній продукції), надання консультацій із використання результатів обстежень.

Начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста     

Крістіна АХТИРСЬКА