Перший тур Чемпіонату України з баскетболу. Дивізіон “А” у Світловодську.

  • 1272

5 жовтня, за сприяння міської влади, управління молоді та спорту виконавчого комітету Світловодської міської ради, а також керівництва міського спортивного комплексу імені А. Тузовського та Федерації Баскетболу України, на базі МСК ім. А. Тузовського було розпочато перший тур Чемпіонату України з баскетболу, сезону 2021-2022, серед команд юнаків 2007 року народження. Дивізіон “A”. Триватимуть змагання до 08 жовтня і включатимуть декілька ігор з командами міст Світловодськ, Львів, Рівне, Дніпро, Черкаси.

Нагадаємо, 2-4 квітня у нашому місті проходила фінальна гра серед юнаків 2007 року народження. За фінансової підтримки Української Суперліги команди “Черкаські мавпи” та дві київські командами “Адмірал” і “Акули” боролись за звання кращої з командою м. Світловодськ “Комети” (тренер і один із активних організаторів змагань, директор МСК ім. А. Тузовського - В. Лисак). Навесні, завдяки наполегливості, майстерності та спортивному хисту, у запеклому поєдинку, перемогу у Чемпіонаті України з баскетболу здобула саме наша команда КДЮСШ-КОМЕТИ, оволодівши першістю у дивізіоні “B” тим самим завоювавши право радо приймати перші два тури Чемпіонату знову у м. Світловодськ та брати участь у престижному дивізіоні “А” серед 14 найсильніших команд України старшого віку.

Тож 5 жовтня, блискуче розпочавши перший день змагань уже почесного дивізіону “A”, задавши азарту й духу суперництва, перемогу у поєдинку з Львівською командою КІВС СБК ЛЬВІВ знову ж здобули КДЮСШ-КОМЕТИ м. Світловодськ з рахунком 73:81 на користь господарів спортивного заходу.

 

 

 

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю