Привітання Світловодського міського голови Андрія Маліцького з Днем юриста

  • 426

Сьогодні в нашій країні відзначається свято тих, хто постійно стоїть на варті правди, справедливості, честі, гідності та непорушності законів – День працівників юридичної сфери. Шановні юристи і юрисконсульти, нотаріуси, адвокати, прокурори і судді, за покликом серця, ви присвятили себе почесній, напрочуд важливій і відповідальній професії. Саме від вашої обізнаності та компетентності, вашого професіоналізму залежить найцінніше, що є у людини – її життя та добробут. Тому ви, по праву, є представниками інтелектуальної еліти, вершителями людських доль.

Тож завжди і в усьому неухильно слідуйте принципам верховенства права, розсудливо і мудро дотримуйтесь букви Закону, безпристрасно розділяйте чорне від білого, твердо і непохитно стійте на захисті прав і свобод. 

Прийміть щирі слова вдячності за вашу активну життєву позицію, за реалізацію недоторканності конституційних прав і свобод громадян, втілення демократичних принципів громадянського суспільства, формування правової культури. 

Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя, родинного тепла і затишку, успіху в усіх ваших справах і починаннях, продуктивної та результативної праці. Повсякчас залишайтесь об’єктивними і неупередженими, гідними свого високого покликання.

 

З повагою, Світловодський міський голова А.Маліцький