Другий тур Чемпіонату України з баскетболу сезону 2021-2022 Дивізіон “А”
З 26 по 29 жовтня, в міському спортивному комплексі ім. А. Тузовського, відбувся другий тур Чемпіонату України з баскетболу серед команд юнаків 2007 року народження. Дивізіон “А”.
За час змагань пройшло 11 ігор, приймали участь 6 команд системи української баскетбольної суперліги – представники міст Запоріжжя, Черкаси, Дніпро та Київ і в тому числі господарі змагань - м. Світловодськ.
Усі команди виявились доволі серйозними суперниками. Безпосередньо київська команда “Акули” здобула титул Чемпіона столиці та паралельно виступає в Європейській баскетбольній лізі, а СДЮСШОР-ПРОГРЕС-АДМІРАЛС (м. Київ) – теж почесні столичні срібні призери.
У 4 з 11 ігор брала участь команда м. Світловодськ – КДЮСШ-КОМЕТИ, задавши спортивний тон та показавши доволі гідний результат. У результаті перемога була здобута у двох іграх: одна під час серйозного спортивного зіткнення з кваліфікованими срібними призерами – командою “АДМІРАЛС”, інша – з досвідченими гравцями ДЮСШ-12 (м. Запоріжжя).
Відтак зазначимо, що участь у вищому дивізіоні спортсменів саме нашого міста є вагомим показником майстерності, заповзятості та професіоналізму. Під час ігор, у першому та другому турі Чемпіонату України з баскетболу, місцева команда КДЮСШ-КОМЕТИ продемонструвала високі результати і здобула чимало перемог, належним чином представивши Світловодщину серед інших 14 найсильніших команд України (діставши 4 упевнені перемоги та зайнявши поважне 5 місце).
Попереду на юних баскетболістів, у грудні місяці, очікує ще два тури Чемпіонату у м. Кропивницький та м. Дніпро. Перед тим планується ще місцевий турнір з Черкаською командою і поїздка до м. Полтава. За результатами чотирьох турів Чемпіонату Україну з баскетболу буде сформовано півфінальну вісімку команд.
У цьому сезоні змагання проходили на рівні професійного спорту за спеціальними вимогами Федерації баскетболу України: за наявності кваліфікованого журі, сучасного табло, відповідного освітлення, професійних щитів та онлайн-трансляції за рахунок місцевого бюджету та меценатів.
Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю