Привітання Світловодського міського голови Андрія Маліцького З Днем працівника соціальної сфери

  • 921

Привітання Світловодського міського голови Андрія Маліцького

З Днем працівника соціальної сфери

Людське життя є найбільшим надбанням, сповненим як приємних та неповторних миттєвостей, так і випробувань та складнощів. Перебуваючи саме у скрутних обставинах у людини загострюється відчуття цінності життя і приходить розуміння важливості роботи тих соціальних служб, які поспішають на допомогу за будь-яких обставин.

Громадяни поважного віку, малозабезпечені, безробітні, діти-сироти, багатодітні сім’ї, особи з інвалідністю – це далеко не повний перелік тих, хто, з надією у очах, звертається до працівників соціальної сфери. Ваша праця, шановні співробітники соціальних служб, державної служби зайнятості, волонтери та ін., є неоціненною. Ваші професіоналізм, привітність, дбайливість, чуйність, вміння вислухати і просто порадити творять дива та вселяють надію. Саме завдяки вам знаходить вирішення кожна, здавалося би, безнадійна ситуація, ви є кваліфікованими помічниками, сповненими добра і душевного тепла.  

Тож прийміть щирі вітання та слова вдячності від імені міського голови А. Маліцького, виконавчого комітету та депутатського корпусу Світловодської міської ради за вашу працю, невтомність та безмежне прагнення допомогти. Міцного вам здоров’я, невичерпної життєвої енергії, родинного затишку та благополуччя, нових успіхів у праці та в особистому житті, а також злагоди у суспільстві.