Створюємо ліси разом

  • 1036

08 листопада, на виконання програми Президента України “Зелена країна”, у місцевому Крилівському лісництві (квартал 26) пройшла акція під назвою “Створюємо ліси разом”. У масштабному заході взяли участь Світловодський міський голова А. Маліцький, депутати Світловодської міської ради,  очільники районної державної адміністрації,  працівники Світловодського лісового господарства і пожежної частини, члени спілки учасників АТО, представники шкільних лісництв і всі бажаючі. 

Згідно Указу Президента України В. Зеленського, з метою озеленення нашої країни, на її території (упродовж 3 років), планується висадити 1 мільярд нових дерев. Тому, на підтримку еко-ініціативи Президента, сьогодні працівниками лісового господарства було охоче підібрано значну лісову ділянку, яка торік постраждала від антропогенної діяльності людини. Через недбале ставлення до природи (внаслідок лісової пожежі) вогнем було знищено ще молоде насадження сосни звичайної. Сьогодні ж, спільними зусиллями, цю прикрість було виправлено та насаджено близько 5 тисяч штук нової сосни звичайної. Загалом на всю лісокультурну площу планується висадити 15 тисяч штук сосни звичайної.  

Після висаджування молодих дерев для учасників заходу було підготовлено смачний обід з польовою кашею, гарячим чаєм й іншими смаколиками.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю