Допомога міської влади у процесі ліквідації поривів на тепломережах приватного підприємства “Світловодськпобут”

  • 486

15 листопада, як і було обіцяно очільником Світловодської МТГ А. Маліцьким, з боку міської влади, для пришвидшення процесу ліквідації поривів на тепломережах, приватному підприємству СП ТОВ “Cвітловодськпобут” було надано додаткові одиниці техніки для земельних робіт завдяки спільним зусиллям ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, КВКП “Водограй”, ДП “ЗЗБВ”. Пориви усуваються за наступними адресами: вул. Чорноморська, 5А, 7, 13, 16, також проводяться ремонтні роботи біля Школи мистецтв та на вул. Героїв України, 63, 65.

Слід зазначити, що кваліфіковані додаткові бригади посилено працюють у прискореному режимі та ремонтують тепломережі навіть у нічний час, щоб якомога швидше забезпечити споживачів теплоносієм належної якості. Проте, саме приватне підприємство СП ТОВ “Світловодськпобут” мало виконати відповідні роботи з ремонту теплотрас свого підприємства в міжопалювальний  період, адже всі котельні і теплотраси є приватною власністю теплопостачального підприємства.

Навчальні заклади які не опалюються: ЗОШ 3, ЗОШ 5, ЗОШ 2

За оперативною інформацією не підключено житлові будинки до централізованого опалення, а саме:

1. По котельні №3:

- вул. Героїв України 49, 63, 65, 98,102;

- вул. Незалежності 189;

2. По котельні №2:

-вул. Павлова 7, 9, 10;

-вул. Героїв України 5, 21, 25, 29, 31, 52;

- вул. Приморська 2;

- вул. Чорноморівська 5А, 7, 13, 16

- вул. Гагаріна 9,10

- пров. Нагріний 3

Міський голова А. Маліцький тримає процес на особистому контролі, оскільки громада не повинна страждати та бути заручником монополіста “Світловодськпобут”.