Ситуація з ліквідацією поривів на тепломережах міста (оновлена)

  • 485

19 листопада, згідно вранішнього засідання міського оперативного штабу з метою екстреного реагування та вжиття невідкладних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій протягом зимового періоду року під головуванням очільника Світловодської МТГ А. Маліцького та відповідно даних профільного заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М. Ільченка, протягом дня, місцевим теплогенеруючим підприємством СП ТОВ “Світловодськпобут” заплановано завершити ремонтні роботи теплових комунікацій за наступними адресами:

-вул. Героїв України, 5, 16;

-вул. Павлова, 10;

-вул. Гоголя, 1;

-вул. Конько, 31.

Завдяки скоординованим діям та постійному контролю і сприянню міської влади, протягом вечора 18-го та ночі 19-го листопада, аварійним бригадам вдалось запустити подачу теплоносія по системі централізованого теплопостачання у будинки по вул. Чорноморівська, 5-А, 7, 13.

Без опалення, проте у роботі, досі залишаються:

-Палац культури;

-Адміністративна будівля.


Відповідно останніх даних міського оперативного штабу з питань опалення,  станом на 16 годину вечора, полагоджені теплотраси та запущено тепло за адресами:

-вул. Конько, 31;

-вул. Героїв України, 5, 8, 14, 66;

-вул. Павлова, 10.

 Планується запуск опалення і в наступні будинки:

-вул. Червона, 16;

-пров. Нагірний, 3;

-вул. Приморська, 16.

З понеділка у м. Світловодськ дистанційне навчання, у разі відсутності непередбачуваних ситуацій, продовжиться для здобувачів освіти школи №3, решта шкіл проводитиме навчання згідно звичного розкладу (очно).

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю