Меморандум про підвищення енергоефективності системи зовнішнього освітлення та бюджетних закладів міста

  • 851

29 листопада відбулась ділова зустріч Світловодського міського голови А. Маліцького з головою асоціації енергосервісних компаній України О. Корчмітом – громадською організацією, що об’єднує інвесторів, які вкладають кошти у енергоефективність бюджетної сфери, сфери мереж зовнішнього освітлення та інші об’єкти комунальної інфраструктури. Метою зустрічі стали шляхи пошуку інструментів для підвищення енергоефективності бюджетної і житлової сфер, а також мереж освітлення міста.

“Ідея енергосервісу заключається у тому, що інвестор не бере жодної копійки з бюджету, а лиш вкладає власні кошти з метою подальшого повернення інвестицій, з певним прибутком, з енергоносіїв, що будуть зекономлені.

Відповідно, сторонами було підписано Меморандум про співпрацю. Асоціація, з свого боку, зобовязалась залучати інвесторів та готувати усі необхідні документи. Натомість місто – надавати вихідні дані, сприяти проходженню усіх процедур залучення інвесторів та впровадження програм з енергоефективності, системи енергоменеджменту і порядку матеріального стимулювання енергоефективної поведінки (енергоефективна премія). Таким чином прогнозується покращення ситуації з готовності міста до залучення різних джерел – кредитних, грантових, приватних інвестицій в енергоефективність бюджетної сфери, окрім, звичайно, бюджетних коштів”, - зазначив голова асоціації енергосервісних компаній України О. Корчміт.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю