Баскетбольний турнір у м. Світловодськ

  • 423

З 27 по 28 листопада, на базі Світловодського міського спортивного комплексу ім. А. Тузовського, пройшов баскетбольний турнір “Багряна осінь”. У змаганнях приймали участь юнаки 2006 та 2007 року народження з міст Світловодська (“Комети” – 2006-2007 р.н. та “Комети” 2007 р.н.), Черкаси (“Черкаські мавпи”, тренер – В. Мірошник) та Дніпро (“БАСА”, тренер – Р. Дрьомов). Метою проведення турніру стала комплексна підготовка до відповідального третього туру Чемпіонату України з баскетболу. Дивізіон “А”, що проходитиме у м. Світловодськ з 7-10 грудня (серед юнаків 2007 р.н.).

Гра проводилась за “коловою системою” – кожна команда мала нагоду спробувати свої сили у грі з іншим, таким же, суперником. У результаті напруженої, заповзятої та майстерної гри переможне перше місце посіла команда господарів свята спорту - КДЮСШ “Комети” (юнаки 2006-2007 р.н.), почесне друге місце – КДЮСШ “Комети” (2007 р.н.), поважне третє – “Черкаські мавпи” та визначне четверте місце – команда “БАСА”.   

 На завершальному етапі турніру привітали учасників змагань із заслуженою перемогою та віртуозною грою директор Світловодського МСК ім. А. Тузовського, тренер обох команд “Комети” В. Лисак, директор Світловодської КДЮСШ №1 В. Мороз та старший суддя змагань М. Кушнір, які, завдяки підтримці меценатів, організували та вручили юнакам пам’ятні кубки і медалі, дякуючи батькам хлопців за виховання талановитих дітей та за вагомий вклад молоді у розвиток улюбленого виду спорту (дитячо-юнацького баскетболу).

 

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю