Засідання міського оперативного штабу з питань опалення

  • 1333

03 грудня, розпочинаючи новий робочий день, з метою контролю та вжиття невідкладних заходів, відбулось засідання міського оперативного штабу з питань опалення під головуванням очільника Світловодської МТГ А. Маліцького та за участю першого заступника міського голови В. Кореняка, заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М. Ільченка та представників управління житлово-комунального  господарства, управління освіти і Держпродспоживслужби. Нагальним питанням роботи штабу став детальний аналіз ситуації з теплопостачанням соціально-культурних об’єктів та житлового фонду міста. Так, станом на ранок, була систематизована наступна інформація щодо поривів на тепломережах міста:

-вул. Чайковського, 19 (порив на вводі в житловий будинок, в роботі. Термін підключення – 03.12.2021 р.).

Незмінними залишаються дані щодо відсутності теплопостачання у будинках приватного сектору, 15 будинків (вул. Ватутіна, 15, 20; вул. А. Соловяненка, 5, 10, 26; вул. Коцюбинського, 1, 8, 10, 11; вул. Вільна, 16, 23; вул. Липівська, 3, 14; вул. Пушкіна, 26, 31).


Інформація станом на 16:00

Теплоносій з котельні 2 та котельні 3 не подається, офіційниа інформація від СП ТОВ Світловодськпобут про причини зупинки відсутня.