День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (День ліквідатора)

  • 833

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які проживають у м. Світловодськ, смт. Власівка та усій нашій об’єднаній громаді, прийміть щирі слова вдячності за ваш героїчний подвиг, мужність та патріотизм. Безмежна шана усім, хто пішов у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті та ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для України та всього світу.

Минув ще один рік після найстрашнішої у нашій історії техногенної катастрофи, а в серцях ліквідаторів, їхніх родин та вдів тих, хто сьогодні, на жаль, вже не з нами, й досі звучить відлуння тих трагічних подій. Схиляю голову перед світлою пам’яттю та відважністю загиблих героїв та вклоняюсь сміливості і самовідданості живих. Нашим святим обовязком є памятати подвиг усіх солдат атомного фронту, хто пройшов через кола ядерного пекла заради майбутнього прийдешніх поколінь.

Щиро дякую ліквідаторам аварії на ЧАЕС за вашу доблесть і самопожертву. Бажаю шановним ліквідаторам та їхнім родинам міцного здоровя, благополуччя, довгих років життя, сили духу та успіхів у всіх ваших добрих справах. Нехай у ваших оселях панують любов, злагода та порозуміння, а людська шана стане гідною подякою за вашу звитягу. Сонячних вам днин та мирного неба над головою!