Мітинг-реквієм присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

  • 952

 

14 грудня, біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції, відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування героїчного подвигу тих, хто ціною власного життя і здоров’я, першими ринувся у бій з невидимим ворогом – радіацією.

Відкрила тематичний мітинг художній керівник міського Палацу культури М. Салабутіна, яка акцентувала увагу на тому, що “саме 14 грудня на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) завершилось спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Аварія на ЧАЕС стала безпрецедентною за масштабами та наслідками техногенною катастрофою, що переросла в національну трагедію для багатьох народів. Катастрофа планетарного масштабу, яка надовго залишила свої згубні сліди та показала, наскільки тісним і взаємопов’язаним став світ у ядерну ехопу. Схилімо ж голови перед усіма, кого сьогодні вже немає з нами, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. Світла память усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня”.

Після вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання ведуча заходу запросила присутніх покласти квіти до підніжжя пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

 

 

Від імені міського голови А. Маліцького, депутатського корпусу та виконавчого комітету Світловодської міської ради слово для виступу було надане першому заступнику міського голови В. Кореняку, який теж подякував присутнім за їх подвиг і пообіцяв, що у наступному бюджетному році міська влада посприяє в реконструкції та облагородженні пам’ятного знаку ліквідаторам та вручив нагородні листи Кіровоградської обласної державної адміністрації і виконавчого комітету Світловодської міської ради за мужність, героїзм, багаторічну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію і значний особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

 

 

 

 

Слова вдячності хоробрим учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС адресував і голова Кіровоградської обласної організації “Ветеранів Чорнобиля” А. Кучугурний, який теж побажав присутнім героям здоров’я, благополуччя і достатку.

 

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю