Відзначення Дня святого Миколая Чудотворця

  • 792

19 грудня, традиційно, у День святого Миколая Чудотворця відбулось довгоочікуване для малечі свято – відкриття новорічної ялинки. Різнобарвними вогниками засяяла головна ялинка м. Світловодськ та ялинки усієї Світловодської міської територіальної громади.

Так, зокрема у м. Світловодськ, перше свято новорічно-різдвяного циклу виявилось особливим і несхожим на торішнє. Цьогоріч, за активної організації управління культури і туризму, а також творчого колективу міського Палацу культури, маленькі та дорослі жителів нашої громади були вражені нестандартним різноманіттям казкових героїв в яскравих костюмах. Багато уваги було приділено й інтерактиву: діти брали участь в конкурсах, танцювали і охоче повторювали рухи за казковими героями. За свою активність малеча отримала солодкі подарунки.

Окрасою свята стала ошатна новорічна ялинка, яка засяяла новорічними вогниками о 16-тій годині та прикувала увагу усіх присутніх на святі. З Днем святого Миколая Чудотворця, а також відкриттям ялинки привітав гостей свята міський голова А. Маліцький.

Новинкою та “магнітом” дійства стали великі надувні декоративні іграшки казкових героїв, надані, завдяки спільній і злагодженій роботі з управлінням культури і туризму, жителем міста Світловодська Д. Добровольським. Малеча відразу звернула на них свою увагу і охоче з ними фотографувалась. Також для маленьких гостей свята працювали пересувні атракціони і проводилась вулична торгівля у розміщених на центральній площі міста деревяних будиночках.

 Крім урочистого відкриття ялинки на центральній площі міста відбулось відкриття ялинки і у мікрорайоні Ревівка м. Світловодськ, де теж були задіяні самодіяльні артисти міського Палацу культури, а присутніх потішив вражаючий феєрверк.

 Проходило чимало заходів цього дня і у самому міському Палаці культури - працювала резиденція святого Миколая Сім добрих справ святого Миколая. Серед запропонованих малечі розваг були організовані: “Фабрика мрій, “Творча майстерня”, “Музей зимових свят” тощо.

Не менш святково проходили заходи до Дня святого Миколая і у смт. Власівка, де маленьким учасникам дійства пропонувалось взяти участь у веселих іграх та долучитись до новорічної казки аматорів сцени Власівського Будинку культури. Також, крім солодких подарунків усім маленьким учасникам свята, було вручено і памятні подарунки учасникам конкурсу Лист до святого Миколая. 3-тє призове місце зайняли учні 4-А класу Власівської ЗШ №8, які отримали фільтр-колбу для води, 2-ге місце посіли братик і сестричка Марк та Марта Мотрич, які креативно підійшли до оформлення листа святому Миколаю, зробивши його в техніці квілінг (переможці отримали новорічні проектори), почесне 1-ше місце зайняла А. Арістова, яка отримала велику гарну іграшку - сніговика. Загалом у конкурсі брали участь 20 діток селища, яких теж відзначили солодощами.    

 

До відкриття ялинки долучилась староста селища Л. Жарікова, яка привітала усіх присутніх з прийдешніми святами.

 

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю