23 позачергова сесія Світловодської міської ради 8 скликання

  • 942

20 грудня, згідно розпорядження Світловодського міського голови А. Маліцького, було проведено 23 позачергову сесію Світловодської міської ради 8 скликання.

На розгляд депутатів виносились фінансові питання, а також питання освіти: питання по дотації, державній субвенції, різниці в тарифах для теплопостачального підприємства (погашення заборгованості з різниці в тарифах по СП ТОВ Світловодськпобут), а також на комунальні установи, субвенції для виплати частини заробітної плати медичним працівникам, дотація на тепло нашим підприємствам”, - окреслив спектр питань, відкриваючи позачергову сесію,  головуючий на засіданні очільник громади А. Маліцький.

Також на початку роботи сесії, деякими депутатами міської ради, було озвучено заяви щодо збільшення суми депутатського фонду удвічі для подальшого врахування та внесення до бюджету на 2022 рік з метою соціального захисту та підтримки населення у частині надання матеріальної допомоги.

Детальніше з перебігом 23 позачергової сесії міської ради пропонуємо Вам ознайомитись на YouTube-каналі Світловодської міської ради.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю