Ситуація з теплопостачанням у місті

  • 499

 

31 грудня, здійснивши ранковий моніторинг ситуації з теплопостачанням у місті, в кабінеті очільника громади А. Маліцького відбулась ранкова нарада, на якій профільним заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства М. Ільченко було озвучено останню та актуальну, на ранкову пору, інформацію щодо проходження опалювального сезону.

Так продовжує фіксуватись не відповідність температурного режиму на багатьох обєктах міста. СП ТОВ “Світловодськпобут має незакінчені ремонтні роботи, що спричиняє виток теплоносія за адресами:

-на розі вулиць В. Бойка і пров. Нагірний, 3;

-вул. Приморська, 60;

-вул. Ювілейна, 4;

-вул. Героїв України, 46.

За результатами учорашнього міського оперативного штабу з питань опалення, комісійно ( у складі заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, 2-ох співробітників управління житлово-комунального господарства та квартального), було обстежено проблемні адреси приватного сектору. На підставі обстеження складено та надіслано лист до Департаменту житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації.

Наразі зберігається відсутність теплопостачання у 6 будинках приватного сектору, які відключені від централізованого опалення з 28. 12. 2021 року:

-вул. А. Соловяненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

 


Станом на 14-ту годину дня 31 грудня 2021 року, за даними заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М. Ільченка, інформація щодо ситуації з теплопостачанням у місті залишається незмінною.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю