Інформація щодо організації харчування в закладах освіти.

  • 475

Управління освіти, молоді та спорту територіальної громади інформує. 

Харчування в закладах освіти міста здійснювалося на підставі заключених договорів на відповідну послугу з ФОП Рєзніков та ФОП Авдєєва, які діяли до 31.12.2021 року. Відповідно такі договори закінчилися саме 31.12.2021 року. Управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради завершило свою діяльність як головний розпорядник коштів освітнього напрямку в зв’язку зі своєю ліквідацією, тож продовжувати подібні договірні відносини з відповідними ФОПами управління не має можливості. 

З 4 січня 2022 року офіційним та єдиним розпорядником коштів відповідного напрямку є новостворене управління освіти, молоді та спорту територіальної громади.
 За вимогами чинного законодавства з прийняттям нового бюджету на 2022 рік, управління освіти, молоді та спорту територіальної громади як і вимагає того законодавство оголосило тендер на відповідну послугу харчування. Також слід зазначити, що внесено значні зміни до організації харчування, вимог та дозволених продуктів. Запропоновано чотирьохтижневе меню яке підготувала робоча група на чолі із шеф-кухарем Євгеном Клопотенком та командою проєкту CultFood спільно з технологами, дієтологами та представниками МОЗ.  Фруктів, овочів та м'яса стане більше. В небуття підуть всі консервовані огірки, помідори, страви на основі томатної пасти та із додаванням повидла. Також зазначаємо, що відтепер сніданками будуть забезпечені як учні початкових класів так і учні пільгових категорій.

Отож тендер оголошено ще в грудні 2021 року. Переможця тендеру вже можна буде визначити 17- 18 січня. Управління докладе максимум зусиль зі своєї сторони, щоб якнайшвидше вчинити всі необхідні дії щодо заключення відповідних договорів за результатами тендеру. Ми всі, спільно вболіваємо за належне і якісне освітнє середовище для наших дітей та як ніхто інший ми розуміємо і несемо відповідальність за дотримання всіх вимог чинного законодавства. 

Дякуємо за розуміння та підтримку.