Інформація щодо теплопостачання міста (оновлено)

  • 770

17 січня, під головуванням очільника Світловодської МТГ А. Маліцького, відбулось чергове засідання міського оперативного штабу з питань опалення.

Станом на ранок існує порив на вводі в житловий будинок за адресою вул. Козацька, 6 (порив усувається, орієнтовний термін виконання робіт – 17.01.2022)

Відсутнє теплопостачання у 6 будинках приватного сектору:

-вул. А. Солов’яненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

Почала підійматись температура у будівлях КНП “Світловодська ЦРЛ” СМР: дитячому та інфекційному відділеннях, терапії, поліклініці (вул. Павлова, 16). Нормалізовуються температурні показники і у деяких навчальних закладах Світловодська.

 Загалом температурний режим більшості об’єктів міста поки не відповідає затвердженим графікам і санітарним нормам.

 


 

Згідно даних повторного засідання міського оперативного штабу з питань опалення, станом на вечір, залишається порив на вводі в житловий будинок за адресою: вул. Козацька, 6.

Не відновлено теплопостачання і у 6 будинках приватного сектору:

-вул. А. Солов’яненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

Знову фіксується недотримання температурного режиму місцевим теплогенеруючим підприємством. Продовжується моніторинг температурних умов у закладах освіти. Як зазначалось раніше, у разі відновлення достатньої температури та стабілізації ситуації з опаленням протягом трьох діб, очне навчання буде відновлено. Наразі, упродовж останніх двох днів, спостерігається уже краща тенденція з теплопостачанням деяких шкіл міста.  

 Завтра – 18 січня, очне навчання відбуватиметься лише у НВК №4 (початкова ланка), ЗШ№8 та Павлівському НВО. У решті шкіл, станом на завтра, поки що зберігатиметься дистанційна форма навчання.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю