Ситуація з теплопостачанням міста (оновлено)

  • 298

У рамках контролю фактичної ситуації з теплопостачання міста, 19 січня, під головуванням очільника громади А. Маліцького, відбулось вранішнє засідання міського оперативного штабу з питань опалення.

Вивчаючи останні та найменші зміни у процесі проходження опалювального періоду, за результатами засідання зясовано, що, наразі, пориви на тепломережах міста відсутні, без теплопостачання все ще лишаються 6 будинків приватного сектору:

-вул. А. Соловяненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

Знову фіксується недотримання температурного режиму міським теплогенеруючим підприємством, протягом дня продовжуватиметься моніторинг температурних умов у закладах освіти на предмет відповідності затвердженим санітарним нормам. За даними температурних спостережень, на вечірньому засіданні оперативного штабу з питань опалення, міською владою прийматиметься подальше рішення щодо відновлення очного чи продовження дистанційного навчання школярів закладів освіти міста.  


 

 

Згідно даних вечірнього засідання міського оперативного штабу з питань опалення, відповідно проведених тривалих спостережень температурних показників закладів освіти міста, за рішенням членів оперативного штабу, було рекомендовано завтра – 20 січня, відновити очне навчання для здобувачів освіти ЗШ№2 та продовжити моніторинг дотримання санітарних норм опалення приміщень решти шкіл міста.

Протягом дня нових поривів на тепломережах міста не виявлено, без тепла продовжують залишатись 6 будинків приватного сектору:

-вул. А. Соловяненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю