Дані щодо поривів на тепломагістралях міста (оновлено)

  • 341

20 січня, згідно діючого Розпорядження Світловодського міського голови А. Маліцького, відбулось щоденне засідання оперативного штабу з питань опалення.

За інформацією заступника начальника управління житлово-комунального господарства Н. Філософової виникли пориви на тепломагістралі міста за адресами:

-вул. Героїв України, 58, 60, 62, 64, 64-А, 68;

Також пошкоджена тепломагістраль у напрямку ЗШ №4.

Згідно даних керівництва теплопостачального підприємства СП ТОВ “Світловодськпобут”, протягом дня, проводитимуться відповідні ремонтні роботи над усуненням поривів. Орієнтовний термін виконання робіт – 20.01.2022 року.

З 28.12.2021 року відсутнє централізоване опалення у 6 будинках приватного сектору:

-вул. А. Соловяненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.


 

За результатами тривалого моніторингу температурних показників у закладах освіти міста, а також спільної наради міської влади з директорами шкіл, на вечірньому засіданні міського оперативного штабу з питань опалення було прийнято рішення стосовно відновлення очного навчання завтра, 21 січня, для учнів ЗШ №3 (скорочені уроки), ЗШ№2 (навчання за звичним розкладом дзвінків).

За очною формою навчання продовжуватимуться заняття для здобувачів освіти ЗШ№8 та Павлівського НВО, а також початкової ланки НВК №4.

Решта шкіл міста, поки що, здійснюватиме учбовий процес за допомогою дистанційної форми навчання.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю