Інформація щодо теплопостачання міста (оновлено)

  • 237

24 січня, розпочинаючи новий робочий тиждень, з метою оперативного реагування на загрози виникнення надзвичайних ситуацій в зимовий період року, відбулось чергове засідання міського штабу з питань опалення під головуванням очільника громади А. Маліцького.

Так, за даними заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М. Ільченка, станом на ранок, нових поривів на тепломережах міста не виявлено. Досі без централізованого опалення залишаються 6 будинків приватного сектору за адресами:

-вул. А. Соловяненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

Насьогодні відновлено очну форму навчання, зі скороченими уроками, у низці шкіл міста: ЗШ№ 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10.

Продовжується очне навчання, за звичним розкладом дзвінків, у початковій ланці НВК№4, ЗШ№8, Павлівському НВО.

НВК№4 (5-11 класи) – дистанційна форма навчання до стабілізації температурного режиму у закладі освіти, згідно затверджених санітарних норм.


 

Згідно даних вечірнього засідання міського оперативного штабу з питань опалення, протягом дня, нових поривів на тепломережах міста не зафіксовано. Без централізованого опалення так і залишаються 6 будинків приватного сектору:

-вул. А. Соловяненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

25 січня, очно (за звичним розкладом дзвінків), навчатимуться здобувачі освіти ЗШ№2,3,8; початкової ланки НВК№4 та Павлівського НВО.

Скорочені уроки (по 30 хв.) передбачені завтра для учнів ЗШ№1, 5, 7, 9, 10.

Учні 5-11 класів НВК№4 навчатимуться, поки що, дистанційно (до стабілізації температурного режиму).

 

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю