Індивідуальна котельня для хірургічного корпусу Світловодської ЦРЛ скоро буде введена в експлуатацію

  • 874

Індивідуальна котельня для хірургічного корпусу Світловодської ЦРЛ скоро буде введена в експлуатацію

 

01 лютого, на етапі, який передує введенню в експлуатацію індивідуальної газової котельні для хірургічного корпусу Світловодської ЦРЛ (вул. Героїв України, 110), відбулась спільна зустріч начальника управління охорони здоров’я Є. Яковенка з представниками підрядної організації, авторського і технічного нагляду. 
Відтак, уповноваженим представником Державної інспекції архітектури та містобудування України в Кіровоградській області, було перевірено проєкт, технічну документацію, Акти виконаних робіт та здійснено приймання готовності індивідуальної газової котельні. Наразі уся необхідна для цього документація підписана, наступним кроком буде уже отримання Сертифікату вводу в експлуатацію для набуття права користування можливостями даної котельні.
Детальніше про потужності, функції та перспективи економії бюджетних коштів (коштів платників податків) завдяки експлуатації новозбудованої індивідуальної котельні пропонуємо дізнатись, переглянувши інтерв’ю з представником компанії “Сінвест Груп” В. Крілем.  


Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю