Засідання робочої групи з питань виплати заборгованості по заробітній платі медичним працівникам міста

  • 516

09 лютого, згідно Розпорядження міського голови А. Маліцького, відбулось розширене засідання робочої групи за участі представників депутатського корпусу, Державної служби України з питань праці, відділу аудиту тощо. Метою наради стало детальне з’ясування причин виникнення заборгованості по виплаті заробітної плати медичним працівникам міста та пошуку шляхів розв’язання цієї проблеми.

У процесі робочої зустрічі було з’ясовано причини дефіциту фінансування медичного закладу Національною службою здоров’я України (НСЗУ) через втрати декількох пакетів послуг, акцентовано увагу на підвищенні заробітної плати протягом року, що не було враховано в даних пакетах НСЗУ. Чимало уваги було зосереджено й на зоні відповідальності та вжитих заходах безпосередньо керівництвом Світловодської ЦРЛ.

Задля врегулювання проблемного питання міський голова запропонував посилено провести роботу над збільшенням кількості нових пакетів послуг, які включають у себе характерне фінансування з боку НСЗУ. Раціонально та виважено підходити до використання коштів спеціального фонду та уже існуючих пакетів НСЗУ.

За результатами наради дано доручення головному лікарю отримати відповідь від обласного Департаменту охорони здоровя щодо можливості дофінансування МОЗ України. Також буде детально вивчено, проаналізовано та актуалізовано суми потреб і напрацьовано подальший механізм звернень та клопотань до відповідних структур.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю