День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  • 449

Щорічно, 15 лютого, офіційно вшановується День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу радянських військ з Афганістану.

У афганській кампанії, за приблизними даними, взяли участь близько чотирьохсот солдат і офіцерів – жителів нашого краю. Кожен четвертий, із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані – наші співвітчизники, які, на жаль, не повернулись в рідні оселі.

Тож схилімо голови у жалобі перед пам’яттю загиблих воїнів-афганців та вшануймо пам’ять полеглих воїнів світловодського краю, які віддали своє життя у наш час - у “гарячих точках” Донбасу за світле, мирне і щасливе майбутнє нашого народу, рідної України.

Від усього серця бажаю воїнам-інтернаціоналістам усіх поколінь, які живуть на території Світловодської МТГ, воїнам АТО, учасникам бойових дій у роки Другої світової війни міцного здоров’я, довгих і щасливих років життя, злагоди і добробуту у ваших родинах, щоб мир і спокій запанували у країні та у наших серцях.

А також, від імені усієї громади, висловлюю вдячність воїнам-інтернаціоналістам за те, що з честю виконали свій громадянський обов’язок і залишились вірними військовій присязі до кінця. 

Світла пам’ять тим, хто назавжди, героїчно, пішов від нас.

Честь і слава!