У Світловодську вшанували Героїв Небесної Сотні

  • 602

20 лютого, з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увіковічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, в усіх куточках України, в тому числі і в Світловодську, на центральній площі міста – на алеї пам’яті, де на банерах зображені світлини новітніх народних Героїв відбувся мітинг-реквієм, присвячений тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України загинув, відстоюючи права свого народу і майбутнє молодої демократичної держави.
Аби віддати данину шани і поваги хоробрим співвітчизникам, на акцію пам’яті зібрались представники влади на чолі з міським головою Андрієм Маліцьким, а також патріотично налаштована громадськість разом з очевидцями тих трагічних подій.  


Після звучання Гімну України, ведуча заходу – Руфіна Салабутіна нагадала присутнім хронологію подій та якою дорогою ціною довелось боротись українським громадянам за демократичний європейський вибір. Після оголошення хвилини мовчання в пам’ять про загиблих на “Євромайдані” ведуча запросила учасників мітингу покласти квіти до банерів Героям Небесної Сотні та поставити до їх світлин паперових янголів на підтримку цьогорічної акції “Янголи пам’яті”, що проходить у багатьох містах України.


Від імені міської влади до слова був запрошений очільник громади Андрій Маліцький, який, з сумом, пригадав тривожні, сповнені героїзму, події та наголосив на тому, що зараз наше суспільство теж переживає нелегкі часи, які потребують стійкості духу, єдності та мужності.

 


 Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю