Шановна громадо!

  • 516

style="width: 1px; height: 1px;" />Учора ввечері вперше ви почули сигнал сирени, який, на жаль, не було чути всюди. Зараз це питання терміново вирішується. Запам’ятайте – учбової сирени не буває! Якщо ви прочитали у Месенджерах офіційних каналів Світловодської міської ради або побачили інформацію на телебаченні чи почули сигнал у нашій громаді – одразу вимикайте світло у квартирі, перекривайте газ і воду, беріть документи і тривожну валізу та спускайтесь в укриття.

Звертаємо увагу, подбайте про своїх сусідів похилого віку. Почули або побачили сигнали – зайдіть до них і допоможіть спуститись в укриття.

Вся інформація про будь-яку воєнну тривогу повідомляється одразу  мені, а ми, через свої офіційні сторінки, у соціальних мережах – вам.

Станом на 28 лютого ситуація у громаді стабільна та контрольована, але на Кіровоградщині, у Новомиргородському районі, вночі була збита російська ракета.

Нагадую, комендантська година діє з 20-тої години вечора до 06-тої години ранку. Категорично забороняється виходити на вулицю без спеціально виданих перепусток.

Комунальні підприємства і комунальні служби наразі працюють у звичайному режимі.  

Також нами створено групу інформування населення стосовно заходів громадянської оборони.

Відсьогодні в кожному під’їзді вашого будинку з’явиться листівка з адресою місць укриття та з додатковою інформацією стосовно правил поведінки в надзвичайній ситуації.

Будьте уважні! На панікуйте! Особливо звертаюсь до людей похилого віку – якщо вам важко пересуватись, то в вашій оселі є відносно безпечні місця:

  • Коридор з перекриттям;
  • Тамбур;
  • Туалет та ванна кімната.

При обстрілі залишайтесь подалі від вікон. Ще раз наголошую, не панікуйте!

Вас ніхто не залишить в біді!