Управління соціального захисту населення Світловодської міської ради повідомляє

  • 358

Урядом прийнято порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам затверджений постановою КМУ від 20 березня 2022 року № 332.

Внутрішньо переміщені особи, які покинули місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням РФ в Україну, отримають допомогу на проживання від держави у розмірі 3 тисячі гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю, та у розмірі 2 тисячі гривень на кожну іншу особу. Відповідне рішення розробило Мінсоцполітики та ухвалив уряд.

Допомогу отримають люди, які перемістилися з тимчасово окупованої території у Автономній Республіці Крим і Севастополя, а також з територій активних бойових дій, які визначені в переліку, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204, і отримали довідку про перебування на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Допомогу автоматично, без додаткового звернення, отримають також внутрішньо переміщені особи, які станом на 1 березня 2022 року отримували щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505.

Допомога надається щомісячно з місяця звернення на весь період введення воєнного стану плюс один місяць після його припинення чи скасування.

Допомога виплачується за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням та дати припинення чи скасування воєнного стану.

Виплата допомоги внутрішньо переміщеним особам не здійснюється за ті місяці, у яких вони відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 отримували щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Щоб отримати допомогу, необхідно стати на облік як внутрішньо переміщена особа та отримати відповідну довідку.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись за адресою:

вул.Героїв України, 4 каб.10, каб. 8 або за телефонами 0635517027, 0681586863, 0969814085.