До уваги керівників підприємств та фізичних осіб - підприємців

  • 349

Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 в Україні введено воєнний стан з 24 лютого 2022 року.

Бойові дії в багатьох регіонах України обумовили порушення логістичних зав'язків, ускладнили отримання сировини та комплектуючих підприємствами із інших промислових міст, призвели до загострення ситуації із кадровим забезпеченням підприємств спеціалістами.

В таких умовах міська рада забезпечує тісну взаємодію і координацію роботи із підприємствами промисловості в питаннях відновлення їх виробничої діяльності, поставок товарів в торговельну мережу, бронювання спеціалістів для забезпечення безперебійної роботи підприємств та сприяння в працевлаштування працівників, які прибули до Світловодської міської територіальної громади із інших територій України.

В умовах суттєвого розширення видів і обсягів державної підтримки для діяльності бізнесу є можливість перенесення виробництв на територію Світловодської міської територіальної громади.

Світловодська міська рада забезпечить сприяння релокації підприємств із зони бойових дій до Світловодської міської територіальної громади, зокрема у підборі відповідних площ для розміщення виробництва, кадрів та в інших питаннях.

Запити щодо релокації підприємств із зони бойових дій до Світловодської міської територіальної громади подавати управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради на електронну адресу (E-mail: [email protected]) із зазначенням виконавців та його контактного номера телефону.