Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Вакансії Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості на 08.04.2022 року

Дата: 11.04.2022 13:28
Кількість переглядів: 1420

Вакансії Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості на 08.04.2022 року

 

Заробітна плата 

Посада (назва) / Характеристика вакансії

Завдання та обов'язки / Характеристика вакансії

10 000,00

агент торговельний

Ведення переговорів по заключенню договорів купівлі-продажу, виконує функції гаранта по виконанню зобов'язань цих договорів, проводить работу по виявленню потенційних замовників на продукцію та послуги, організація їх  реклами. Графік роботи з 09:00 до 18:00

7 600,00

бухгалтер

Веде облік запасів та расход (кормів та поголів'я свиней) за прийнятою на підприємстві формою бухгалтерського обліку з урахуванням особливостей діяльності підприємства й технології оброблення даних (знання програми 1С).
 За результатами роботи щомісяця виплачується премія.
 Доставка на роботу та у зворотному напрямку транспортом підприємства (з 7.00 до 16.00).

7 600,00

вагар

Зважує вантажі на вагах різних типів і конструкцій. Облік урожаю зернових, оформлення, супровід, ведення обліку зважених вантажів. Знання програми 1С.

7 000,00

Електрогазозварник

Виконує ручне дугове, плазмове, газове зварювання, автоматичне і напівавтоматичне зварювання металевих конструкцій, простих деталей та конструкцій вузлів з конструкційних сталей, кольорових металів і сплавів та середньої складності деталей, вузлів, конструкцій і трубопроводів із вуглецевих сталей у всіх положеннях шва.

6 600,00

електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Розбирає, здійснює капітальний ремонт електроустаткування на території підприємства. Регулює та перевіряє апаратуру і прилади електроприводів після ремонту.  За результатами роботи щомісяця виплачується премія.

8 226,56

Ерготерапевт

Здійснює заходи  щодо відновлювання фізичного, соціального та психічного  здоров’я пацієнтів пансіонату  осіб з інвалідністю, займається відновленням самообслуговування хворого та його іншої повсякденної діяльності або адаптацією пацієнта до наявних порушень функції органів або систем організму,

7 300,00

зоотехнік з племінної справи

Проводить селекційно-племінну роботу з поліпшення племінних і продуктивних якостей свиней, вирощування племінного молодняка. Добирає і відбирає тварин для поліпшення породних якостей.
 Можливе надання житла для внутрішньопереміщених осіб. За результатами роботи щомісяця виплачується премія.

7 900,00

керуючий фермою

Керує виробничо-господарською діяльністю ферми. Організовує упровадження інтенсивних технологій виробництва в галузі тваринництва, передових способів вирощування продуктивних порід худоби, підвищення продуктивності праці і зниження собівартості продукції.
 Бажано мати досвід роботи в галузі тваринництва
 Можливе надання житла для внутрішньопереміщених осіб. За результатами роботи щомісяця виплачується премія.

6 825,00

комірник

Приймає на склад, зберігає і видає зі складу торговим відділам ТМЦ. Перевіряє відповідність цінностіей, які приймає, супровідним документам. Організовує зберігання матеріалів і продукції. Веде облік наявних на складі матеріальних цінностей і звітну документацію про їх рух. Бере участь у проведенні інвентаризації і т.інш. (звичайне робоче місце).

7 400,00

лікар ветеринарної медицини

Організовувати і контролювати здійснення ветеринарно – санітарних правил утримання і годівлі тварин, догляд за ними, відтворення стада і вирощування здорового молодняку.Здійснювати ветеринарні заходи по охороні населення від інфекційних захворювань, спільних для тварин і людей.
 Можливе надання житла для внутрішньопереміщених осіб. За результатами роботи щомісяця виплачується премія.

9 582,81

лікар загальної практики-сімейний лікар

Веде прийом  та обхід підопічних геріатричного відділення,  призначає лікування, працює з історіями хвороби, веде медичну документацію, звітність та інше.

20 000,00

лікар загальної практики-сімейний лікар

Здійснює динамічне спостереження за станом здоров'я кожного члена сім'ї з проведенням необхідного обстеження й оздоровлення за індивідуальним планом. Застосовує сучасні методи діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів. Розмір заробітної плати залежить від кількості укладених декларацій.

8 226,56

лікар-геріатр

0,5 ставки. Надає висококваліфіковану лікувально-консультаційну, реабілітаційну та профілактичну допомогу хворим та особам похилого віку.

8 226,56

лікар-невропатолог

0,5 ставки. Прийом та обхід підопічних геріатричного відділення, призначення лікування, введення медичної документації . Застосовує сучасні методи діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації неврологічних хворих, надає їм швидку та невідкладну допомогу..

8 226,56

лікар-психіатр

0,5 ставки. Надає швидку та невідкладну медичну допомогу. підопічним пансіонату. Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації.

11 882,00

лікар-стоматолог

0,5 ставки. Надає невідкладну стоматологічну допомогу підопічним пансіонату при гострих запальних процесах, травматичних пошкодженнях та інше.

6 600,00

мельник

Веде процес розмелювання продовольчих культур на вальцьових млинах продуктивністю до 50 т зерна за добу та всіх жорнових млинах із виконанням операцій з підготовки зернопродуктів до помелу: очищає зернову масу від домішок, очищає поверхню зерна, гідротермічно оброблює зерно, готує помельні суміші. За результатами роботи щомісяця виплачується премія

10 000,00

Менеджер (управитель)

Організовує та координує збутову діяльність відповідно до замовлень і укладених договорів, забезпечує постачання продукції, що випускається, споживачам у встановлені терміни в повному обсязі (торгівля фармацевтичними товарами). Організовує проведення маркетингових досліджень із вивчення споживчого ринку і його перспектив, інше. Графік роботи з 09:00 до 18:00

7 000,00

механік

Забезпечення своєчасного і якісного ремонту автомобільного парку: виконання робіт з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів, проводить контроль технічного стану автомобілівю Організовує підготовку календарних планів (графіків) оглядів, перевірок і ремонту, заявок на централізоване виконання капітальних ремонтів, на отримання необхідних для планово-попереджувальних і поточних ремонтів матеріалів, запасних частин, інструменту та т.п. Графік роботи з 8.00 до 17.00.

7 400,00

механік

Забезпечення своєчасного і якісного ремонту автомобільного парку: виконання робіт з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів, проводить контроль технічного стану автомобілівю Організовує підготовку календарних планів (графіків) оглядів, перевірок і ремонту, заявок на централізоване виконання капітальних ремонтів, на отримання необхідних для планово-попереджувальних і поточних ремонтів матеріалів, запасних частин, інструменту та т.п.

15 000,00

механік цеху

Забезпечення безаварійної та надійної роботи всіх видів обладнання цеху (металорізальне обладнання (верстати та преси)), його правильну експлуатацію, своєчасний якісний ремонт та технічне обслуговування. Підготовка календарних планів (графіків) огляду, перевірок та ремонту обладнання і т.інш. Графік роботи з 7.00 до 15.30. Повний соціальний пакет.

6 500,00

Молодша медична сестра (мол. мед. брат) (санітарка, санітарка-прибирал., санітарка-буфетниця та ін.)

0,5 ставки санітарки-прибиральниці.Прибирає і приміщення пансіонату, коридори, сходи, санвузли, туалети. Витирає пил, підмітає і миє вручну стіни, підлогу, стелю, віконні рами і скло, дверні блоки, меблі та килимові вироби. Чистить та дезінфікує раковини та інше санітарно-технічне устаткування. Очищає урни від паперу і промиває їх дезінфікуючими розчинами, збирає сміття і відносить його до встановленого місця. Додержується правил санітарії і гігієни в приміщеннях де прибирає.

7 000,00

оператор із штучного осіменіння тварин та птиці

Виконує підготовчі роботи зі штучного осіменіння: готує фізіологічні розчини, розморожує сперму та оцінює її якість, підготовляє медикаменти, миє, дезінфікує і стерилізує інструменти, прилади, посуд. Проводить санобробку тварин, призначених до штучного осіменіння. Підтримує в чистоті пункт осіменіння. Веде облік запліднених тварин, пере рушники і спецодяг.
 Можливе надання житла для внутрішньопереміщених осіб. За результатами роботи щомісяця виплачується премія.

9 561,00

оператор комп'ютерного набору

Виконує операції з базами даних на комп'ютерному устаткуванні (введення, опрацювання, накопичення, систематизація, виведення інформації) відповідно до затверджених процедур та інструкцій з використанням периферійного обладнання, систем передавання (приймання) даних. Наявність попереднього медичного огляду.

6 550,00

продавець продовольчих товарів

Обслуговування покупців, підготовка товару до продажу, робота з постачальниками. Слідкувати за товарним виглядом та строком придатності. Робота з первинною документацією та складання товарно-грошових звітів. Перевага надається жителям с. Глинськ або поблизу розташованих сел. Початок роботи з 8.00.

6 500,00

продавець продовольчих товарів

Магазин "Олімп".  Торгівля гастрономічними та бакалійними товарами, м'ясними напівфабрикатами, хлібобулочними виробами та іншими продовольчими товарами з дотриманням правил торгівлі та санітарно-гігієнічних норм. Слідкувати за товарним виглядом продуктів, нормами та термінами зберігання. Матеріальна відповідальність. Графік роботи 3 дні через 3, з 7.30 год. до 21.00 год або за іншим узгодженим графіком.

8 000,00

слюсар з механоскладальних робіт

Складати та регулювати прості вузли та механізми. Різати заготовки та листи на ручних ножицях та ножівках. Свердлити отвори за розміткою. З'єднувати прості деталі та вузли каленням, болтами та холодним клепенням та та інше. За медичними рекомендаціями працівник сам регулює періоди відпочинку та прийняття їжі (є кімната відпочинку).

10 000,00

слюсар-електрик з ремонту електроустаткування

Регулює та випробовує складені вузли електромашин, електроапаратів та електроприладів;
 розбирає, ремонтує, складає особливо складні деталі та вузли електромашин.

14 000,00

слюсар-ремонтник

Проведення капітального ремонту металорізального обладнання (верстатів,пресів). Обов’язково мати досвід  роботи з верстатами на виробництві. Знання гідравлічних вузлів верстатів. Графік роботи з 7.00 до 15.30. Повний соціальний пакет.

6 500,00

слюсар-сантехнік

Розбирає, ремонтує й складає середньої складності деталі та вузли санітарно-технічних систем центрального опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання та водостоків в будинках, що обслуговуються підприємством.

6 500,00

спеціаліст-юрисконсульт

Головний спеціаліст з юридичних питань. Ведення правової роботи на підприємстві: оформленню господарських договорів, захищати інтереси підприємства у суді. Надає необхідну юридичну допомогу при підготовці проектів нормативних актів, господарських договорів (контрактів), розгляді проектів нормативно-правових та нормативних актів, які надійшли для погодження і т.інш.

6 500,00

столяр

0,5 ставки. Займається ремонтом меблів (тумбочек, шаф, столів), ремонтом дверей, вікон, встановлює замки, виготовляє стенди, таблички, пиляє і обрізає дошки і бруси, виготовляє держаки для лопат.

6 500,00

Технік-лаборант

Приймає технологічні проби і зразки для проведення аналізів і випробувань.
 Оформлює результати аналізів і випробувань, веде їх облік, готує технічну документацію на роботи, які виконуються лабораторією. Наявність попереднього медичного огляду.

12 000,00

токар

Токарні роботи на токарногвинторізному верстаті 1-К 62. Виточувати необхідні деталі, які застосовуються в ремонті виробничого обладнання а також при ремонті транспортних засобів, виконувати доручення керівництва, дотримуватися норм і вимог з охорони праці, протипожежної безпеки.

6 600,00

Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва

Самостійно виконує сільськогосподарські і меліоративні роботи на колісному тракторі Беларус. Комплектує машинно-тракторні агрегати. Виконує транспортні роботи на тракторі з додержанням правил дорожнього руху та перевезення вантажів. Виконує щозмінне технічне обслуговування трактора, сільськогосподарських і меліоративних машин, на яких працює. Визначає несправності тракторів, причіпних і начіпних знарядь та інших машин, що з ними агрегатуються, а також усуває їх. Наявність прав кат.А1.

6 600,00

Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва

Виконання сільськогосподарських і меліоративних робіт на тракторі John Deere 8295. або інш. Самостійно виконує технологічні регулювання робочих органів сільськогосподарських і меліоративних машин та пристроїв до них. На період польових робіт.

9 071,56

Фахівець з фізичної реабілітації

Виконує лікарську діяльність з метою запобігання, поліпшення та відновлення порушень структур та функцій організм, що виникли внаслідок різних хвороб та травм у пацієнтів пансіонату, Розробляє і впроваджує комплекс вправ і рекомендацій, спрямованих на поліпшення діяльності опорно-м'язової системи та організму в цілому, координації, збільшення сили м'язів і вдосконалення вправності рухів, відновлення або компенсацію порушених чи відсутніх функцій. Навчає способам досягнення самостійності в побуті.

 

За детальною інформацією звертатись за адресою:

м. Світловодськ, пров. Нагірний, буд. 3

Світловодська міськрайонна філія

Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Контактний телефон: (05236) 7 28 65, 7 24 14. 

Графік роботи філії пн. - чт. – з 08:00 до 17:00, пт. – з 08:00 до 15:45 год.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь