Церемонія прощання із загиблим Миколою Воложським

  • 612

18 квітня, на центральній площі у Світловодську відбулася церемонія прощання із загиблим Миколою Воложським, який загинув внаслідок ракетного удару в Олександрії.
Загинув наш земляк, патріот, який пов'язав своє життя із служінням українському народу.
 Попереду його чекало ціле життя. Не маємо сумнівів, що кожному окупанту воздасться за кожен вчинений злочин. Ми всі мусимо бути сильними, щоб відплатити за кожне втрачене життя і повернути загарбані ворогом території. Вічна пам’ять Миколаю та всім, хто поклав життя за Україну!
Микола Віталійович народився 3 вересня 1996 року у місті Світловодську. Навчався у загальноосвітній школі №5. Любив техніку і небо, тому після закінчення 9-го класу вступив у Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету за спеціальністю "Обслуговування повітряних суден та авіаційних двигунів". Після закінчення закладу обрав професію військового, ставши до лав Національної гвардії України. Провести в останню путь воїна прийшли рідні, бойові товариші, знайомі та жителі міста.  
Міська влада висловлює співчуття родині і близьким загиблого. Світла пам’ять про Миколу назавжди залишиться у серцях Світловодців.