Залучайтеся до Національної платформи продовольчої безпеки!

  • 156

В Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки, яка дозволяє об'єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, міжнародних організацій для стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.

Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Мінекономіки, МінІнфраструктури та Мінагрополітики. В якості бази для платформи використано всесвітньо відоме українське програмне рішення Creatio, яке компанія Террасофт надала безкоштовно. Налаштування рішення, також на волонтерських засадах, за лічені дні здійснила компанія Banza, провідний партнер Террасофт в Україні та світі. При розробці враховувалися вимоги щодо безпеки програмного забезпечення, його масштабованості та швидкості розгортання. Участь у підтримці і просуванні платформи приймають Dopomoga.Razom і Fozzy Group. На реалізацію кошти з державного бюджету не залучалися.

За допомогою цієї платформи можна швидко сформувати потребу в тих чи інших товарах та побачити пропозиції інших учасників ринку.

Перевагами платформи є:

  • доступ до актуальної інформації щодо реальних потреб та пропозицій тих чи інших товарів, що значно спрощує варіанти пошуку ринку збуту для вашої продукції;
  • можливість миттєвої комунікації з покупцем чи постачальником без зайвих посередників;
  • замовлення послуг транспортування;
  • укладання смарт-контрактів за декількома з публічних оферт та доступ до держзамовлень без зайвих паперів та втрати часу.

Нещодавно на платформі з'явилася можливість внесення інформації щодо зареєстрованих потужностей операторів ринку харчових продуктів, автоматичного інформування користувачів щодо створення бронювання за угодами, копіювання потреб та пропозицій. Також створено довідник «Умови постачання» Incoterms у картках потреб та пропозицій.

Реєстрація та використання функціоналу платформи безкоштовне. З кожним днем функціональне наповнення платформи зростає та з’являються нові можливості для учасників.

Серед потреб, які розміщуються на платформі, найчастіше зустрічаються крупи, борошно, м'ясні консерви, сіль кухонна, цукор, дріжджі, вітамінні добавки для кормів. Серед пропозицій – борошно, яйця, цукор, свіже м'ясо, сири, молоко, масло та м'ясні консерви.

Платформа зручна для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів, пропозицій для виробників. Особливо це актуально зараз, коли відбувається переміщення бізнесу, втрачені налагоджені зв'язки. Платформа виступає зручним механізмом поновлення партнерських стосунків і налагодження роботи.

До платформи можуть залучатися агрофірми, виробники, торговельні мережі, військові адміністрації та органи влади.

 

Світловодське управління

Головного управління Держпродспоживслужби

в Кіровоградській області