Шановні отримувачі житлової субсидії, управління соціального захисту населення Світловодської міської ради надають інформацію щодо перепризначення житлової субсидії на новий період з травня 2022 року.

  • 294

Після закінчення строку отримання житлової субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють призначення житлової субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому періоді.

Управління соціального захисту населення без звернення громадян збирають необхідну інформацію у порядку, передбаченому Положенням, і протягом 10 днів після отримання зазначеної інформації приймають рішення про призначення, непризначення, відмову в призначенні житлової субсидії.

Без звернення заявників, відбудеться перепризначення субсидій на неопалювальний період з травня поточного року для всіх одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021/22 років, крім тих які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Таке перепризначення буде здійснюватись на підставі інформації, наявної в управлінні соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від Пенсійного Фонду України та Державної Податкової Служби.

Також, в результаті ухваленого Урядом рішення субсидію призначатимуть людям, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали для оплати лікування чи навчання.