АТ «АГРАРНИЙ ФОНД» ЗДІСНЮЄ ЗАКУПІВЛЮ ЗЕРНА ВРОЖАЮ 2022 РОКУ

  • 182

 

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» продовжує підтримувати вітчизняних сільгоспвиробників, реалізуючи програму закупівлі зерна майбутнього врожаю. З метою забезпечення продовольчої стабільності в Україні, Товариство фінансує як малих, так і великих сільгоспвиробників, які мають успішний досвід вирощування зернових культур.

Авансові платежі АТ «Аграрний фонд» здійснює під заставу майбутнього врожаю в розмірі 50-70% від загальної вартості законтрактованого зерна.

Обов’язковою умовою співпраці є страхування посівів.

 

Рівень цін закупівлі сільськогосподарської продукції майбутнього врожаю, виходячи з яких здійснюється попередня оплата за договорами, на зерно пшениці 2 класу становить 5 472 грн./т, пшениці 3 класу – 5 301 грн./т. Остаточний розрахунок – за ринковими цінами на момент поставки зерна.

 

Згідно з умовами програми закупівлі майбутнього врожаю обсяг мінімальної закупівельної партії для пшениці становить 100 тонн. Строки поставки: пшениця 2, 3 класу до 01.09.2022 року включно.

 

З повним переліком документів, необхідних для укладання договору з АТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись в розділі «Закупівлі зерна врожаю 2022» за посиланням  http://agrofond.gov.ua/buy/forvard-2022/.

 

Детальну інформацію стосовно умов форвардної програми в частині грошового фінансування можна отримати за телефоном: +38 (067) 328 65 92 або залишити заявку на пошту [email protected], з вами зв’яжеться представник.