До уваги абонентів ТОВ «Світловодськпобут»!

  • 162

   Відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 № 291) та Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого Наказом Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України 12.09.2018 року № 239, Товариством з обмеженою відповідальністю «Світловодськпобут»  надано на розгляд виконавчого комітету Світловодської міської ради розрахунки тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.

Детально ознайомитись з розміром та структурою планованого тарифу можна на офіційному сайті ТОВ «Світловодськпобут» http://svpobut.kr.ua/.

Пропозиції та зауваження від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді за адресою ТОВ «Світловодськпобут : вул. Г.Сковороди, 2а, або за адресою виконавчого комітету Світловодської міської ради : вул. Героїв України, 14 у термін з 01 липня 2022 р. по 07 липня 2022 р.

 


Генеральний директор Сергій Московський