Гранти для створення або розвитку виробництв переробних підприємств  

  • 242

 

Постановою КМУ від 24 червня 2022 року №739 "Деякі питання надання грантів для переробних підприємств" затверджено Порядок надання грантів на створення та розвиток переробних підприємств.

Гранти надаються для створення нових виробництв переробних підприємств або збільшення потужностей існуючих виробництв переробних підприємств для покриття таких напрямів витрат.

Розмір гранту, який надається одному отримувачу за програмою надання грантів для переробних підприємств, не перевищує 8 млн грн.

Гранти надаються за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні:

для першої 1000 заяв до 70 відсотків вартості проекту (без урахування податку на додану вартість) - за рахунок грантів, не менше 30 відсотків - за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних);

для всіх наступних заяв до 50% вартості проекту (без урахування податку на додану вартість) - за рахунок грантів, не менше 50 відсотків - за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних).

Внесок за рахунок власних коштів отримувача (не кредитних) має становити не менше 20% вартості проекту.

 

Детальніше за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-nadannya-grantiv-dlya-pererobnih-s739-240622

Подати заявку можна за посиланням: https://diia.gov.ua/services/grant-na-pererobne-pidpriyemstvo

Цілодобове проведення польових робіт та переміщення сільськогосподарської техніки

 

Звертаю Вашу увагу, що з 17 червня 2022 року дозволено переміщення сільськогосподарської техніки за межами населених пунктів, дорогами сіл, селищ, міст без обмеження за габаритами таких транспортних засобів. Переміщення повинно відбуватись в супроводі автомобіля прикриття. Така сільськогосподарська техніка та автомобілі прикриття обладнуються проблисковими маячками оранжевого кольору без дозволу на їх встановлення.

Для забезпечення організованого процесу переміщення техніки дорогами на території області необхідно надати затверджені списки працівників сільськогосподарських підприємств та транспортних засобів, задіяних у роботі під час комендантської години Головному управлінню Національної поліції в Кіровоградській області, комендатурі Кіровоградської обласної військової адміністрації та на відповідні блокпости для організації безперешкодного проїзду.