Наявність вакантної посади головного спеціаліста із залучення інвестицій відділу промисловості, транспорту та інвестицій управління.

  • 193

Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради,
повідомляє про наявність вакантної посади головного спеціаліста із залучення інвестицій відділу промисловості, транспорту та інвестицій управління.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.  

При проведенні співбесіди здійснюється опитування кандидатів на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України  "Про службу в органах місцевого самоврядування",  "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про запобігання  корупції, законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень управління.

У період дії воєнного стану особи на посади в органах місцевого самоврядування призначаються без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом, на підставі поданої заяви:

 

До заяви додаються  наступні документи:

 

  • заповнена особова картка ( форма П-2ДС зразка 1995року ) з відповідними додатками;

  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • копії паспорта (військового квитка за наявності);

  • копію довідки про ідентифікаційний номер,

  • дві фотокартки розміром 4*6 см.

 

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 Особи, призначені у період дії воєнного стану на посади в органах місцевого самоврядування без конкурсу, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену Законом України "Про запобігання корупції", протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такі документи не були подані ними раніше.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду спеціаліста із залучення інвестицій управління економіки, ресурсів та розвитку міста буде  оголошено та проведено конкурсний відбір.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: Кіровоградська область, м.Світловодськ, вул.Героїв України, 14, ІІ-й поверх, кабінет №25.