Громада має бути здоровою та спортивною!

  • 347

Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. 
Не зважаючи на військовий час в країні, та на постійні сирени, наша громада намагається максимально вести звичний спосіб життя (наскільки це можливо).  
Тож напередодні свята, 9 вересня, на стадіоні МСК ім. А. Тузовського відбулися щорічні змагання.
Участь у заході брали студенти Світловодського політехнічного фахового коледжу. Між собою змагалися 12 команд по 7 чоловік в кожній.
Щодо видів спорту, то тут кожен мав можливість прийняти участь в тому, що йому до вподоби. Зокрема, спортсмени змагалися у стрибках в довжину з місця, перетягуванні канату, стрибках на скакалці, віджимання на брусах, перенос пораненого на ношах, підтягуванні, а також змагалися у футбольному пенальті та штрафних кидках з баскетболу.
Перш за все такий захід було започатковано для того, аби діти привчали себе та своїх рідних до здорового способу життя. Маємо зазначити, що на змаганнях були присутні не лише спортсмени, а й вболівальники, куратори, студенти, викладачі та батьки.
Бажаємо усім спортсменам, вчителям фізкультури, тренерам, керівникам спортивних закладів натхнення, великих досягнень, міцного здоров’я. Ви робите усе можливе для того, щоб Світловодську громаду знали далеко за її межами, як територію, де розвивають спорт.