16 вересня, під головуванням міського голови Андрія Маліцького, було проведено чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Світловодській громаді.

  • 423

На заході були присутні керівники об’єктів критичної інфраструктури, спеціальних служб цивільного захисту та влада міста. Засідання було проведено з метою відпрацювання алгоритмів спільних дій з об’єктами критичної структури та у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації на території Світловодської МТГ пов’язаної з військовою агресією російської федерації проти України.
Було обговорено питання щодо відпрацювання спільних дій на випадок НС, а кожен з керівників підприємств доповів про стан готовності в разі загрози надзвичайної ситуації.   
Крім того було розглянуто питання, щодо підготовки до осінньо-зимового періоду. Зокрема керівники комунальної сфери відзвітували щодо проведення робіт до нового опалювального сезону, кожен на своїй ділянці. 
Через російську агресію, нажаль, ми маємо готуватися до будь яких подій. Наші міста-сусіди показали нам, що рашисти безжалісні і безпринципні. Саме тому, під час засідання було затверджено перелік створення стаціонарних і мобільних пунктів обігріву для мешканців Світловодської МТГ.